|
Niestety pomimo radości z wczorajszych oświadczeń TS i TF o zakończeniu negocjacji w beczce miodu jak zwykle znalazła się łyżka dziegciu. Większość mediów opisuje jakoby kibice zniechęcili niemaszkow do kupna Wisły. To źli kibole wydzwaniali i straszyli inwestorów. Patrząc przez pryzmat przyszłych inwestycji sponsorskich czy również może w przyszłości przejęcia klubu przez kogoś poważnego dobrej reklamy pisanie takich głupot nam nie robi.
|