Patryko napisał(a):

|
Damian miał swoje wady, ale przy obecnej pani rzecznik był wyjadaczem. Pozostaje mieć nadzieję, że kobita się wyrobi, bo na chwilę obecną wygląda to marnie.
|
Może jest tymczasowo, może się wyrobi, a może się ją zwolni. Jeżeli nic się nie poprawi do końca rundy, to będziemy się pieklić. Obecnie proponuję wziąć na delikatne wstrzymanie, w klubie sporo się ostatnio działo.