Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5632
Stary 29.07.2017, 11:14
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Damian miał swoje wady, ale przy obecnej pani rzecznik był wyjadaczem. Pozostaje mieć nadzieję, że kobita się wyrobi, bo na chwilę obecną wygląda to marnie.
Może jest tymczasowo, może się wyrobi, a może się ją zwolni. Jeżeli nic się nie poprawi do końca rundy, to będziemy się pieklić. Obecnie proponuję wziąć na delikatne wstrzymanie, w klubie sporo się ostatnio działo.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując