serek.c2 napisał(a):

|
Czytałem całe mnóstwo twoich postów na temat TS, jesteś chyba największym burakiem z całej grupy obrażających obecny zarząd.
|
myślę, ze mógłbym powiedzieć o tobie to samo, tyle że w drugą stronę...jak widzisz nawtykać tobie i też można... Buraku..