|
Tuż przed oświadczeniami TF i TS pisał, że spotkanie właśnie trwa, ktoś mu odpisał, że nie ma żadnego spotkania, to napisał, że to są konta ludzi z TS o ludźmi w zmowie z nimi, bo chcą zablokować transakcję. Debil istny.
Po wszystkim zaczął usuwać Tweety i zablokował wszystkich i zamknął profil dla osób z zewnątrz.
Najbardziej dziwi mnie to, że ludzie ufali mu [Wiślacy] bardziej niż TSowi
Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!
|