Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4439
Stary 29.07.2017, 10:39
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
O całej sprawie gówno wiedziałeś i dalej gówno wiesz. Ja się czepiałem właśnie takich mądralińskich którym się coś wydaje i biorą to za pewnik, mimo że ich poszlaki się wzajemnie wykluczały. Nigdy w całej sprawie nie byłem za Niemcami więc się od........
Ale i tak zrozumiałem więcej i wcześniej niż Ty. Dla Ciebie zadawanie oczywistych pytań ("Dlaczego nie śląsk za 1/6 kwoty?", "Czemu nie dogadają się z TS-em po terminie?", "Dlaczego oferta wygląda jakby pisał ją gimbus?", "Czemu firma którą ewidentnie na to nie stać ma kupić Wisłę?") na które odpowiedzi były idiotyczne ("No, eeee, tego, Panie - krzesełkami handlują!", "To niemce są, piniondze ojro mają i na zarządzaniu się znajo.") to teorie spiskowe.

Jesteś tłumokiem który chciał błysnąć, znowu nie wyszło i teraz jeszcze masz do kogoś pretensje?!
Ty już może nikomu nic nie tłumacz...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując