|
Bardzo dobrze, że sprawa już zakończona. Zwróćcie uwagę na to co pisał Klemba. Gdyby nie Miga i Janekx to asy prawnicze z TF analizowałyby ofertę i kontrahenta w zaciszu gabinetów. Myślę, że wtedy, bez całej tej presji społecznej i tylu ujawnionych, również na tym forum faktów, finał byłby zupełnie inny. Rok temu analizowali inwestora po cichutku i jaki był tego efekt wszyscy wiemy.
Ps. winą Migi jest to, że zbyt mocno uwierzył w te miliony i tym samym optymistycznymi artykułami ukierunkował dyskusję na temat: "TS jest zły - Wisła nie będzie wielka bo trzymają się stołków".
|