Wyświetl pojedynczy post
lukaszsz86
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: R-sko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4427
Stary 29.07.2017, 09:26
Właśnie sobie czytałem o nowym chińskim właścicielu AC Milan. I wydaje mi się że u nas zostałby tak prześwietlony że nie miałby szans przejąć Wisły

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...giganta/4hj0gp
Odpowiedz cytując