ArturBarlinek napisał(a):

Nie jest ze służb, chyba że ze służby ruchu drogowego

Osoby ze służb nie mają czasu na prowadzenie konta w mediach społecznościowych i podróżowanie po Polsce w celach innych niż służbowe, z wyłączeniem okresu urlopowego

Służby to on mógł co najwyżej widzieć w filmie "Służby Specjalne".
Info jest takie, że kolega Janek bardzo boi się o siebie i swoją anonimowość (wiarygodne)
Zaczyna mu się porządnie palić pod dupą, on o tym wie. To tylko kwestia czasu.