Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 29.07.2017, 09:18
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
https://twitter.com/paweltrost87/sta...27760319262720

Tutaj pisze, że jest ze służb
Nie jest ze służb, chyba że ze służby ruchu drogowego Osoby ze służb nie mają czasu na prowadzenie konta w mediach społecznościowych i podróżowanie po Polsce w celach innych niż służbowe, z wyłączeniem okresu urlopowego Służby to on mógł co najwyżej widzieć w filmie "Służby Specjalne".

Info jest takie, że kolega Janek bardzo boi się o siebie i swoją anonimowość (wiarygodne)

Zaczyna mu się porządnie palić pod dupą, on o tym wie. To tylko kwestia czasu.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 29.07.2017 o godz. 09:25.
Odpowiedz cytując