ArturBarlinek napisał(a):

Pamiętajcie, że w internecie nic nie ginie.
To internauci często jako pierwsi pomagają np. Policji w złapaniu przestępcy, więc tutaj w takiej ilości gość nie miał szans.
Powiem jedno, ma teraz przejebaane!
|
Jeżeli to się potwierdzi, wówczas policja będzie dla niego wybawieniem. Powinien jednak beknąć za działanie na szkodę spółki.