Wyświetl pojedynczy post
northrop
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: $-land

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4419
Stary 29.07.2017, 04:41
iiYama napisał(a):Wyświetl post
Z mojej strony wielki szacun dla osób które zachowały zimną krew, nie poddały się złudnym obietnicom i spontanicznym emocjom. Które trzeźwo oceniały sytuację od początku i podejrzewały szwindel.

Można powiedzieć że po raz drugi w ciągu 12 m-cy dochodzenie i rozgłos spowodowane wnikliwością i dociekliwością i nieufnością wiślackich fanów uratowało klub od poważnych problemów lub nawet upadku.

Wasza aktywność a tym samym troska nagłośniła sprawę, może zaalarmowała oficjeli a i może i przestraszyła oszustów.

Wielkie dzięki!!!

Ave Wisła!!!
Sprawa od poczatku smierdziala, ale fajnie, ze skonczylo sie to w dosc ekspresowym tepie i z pozytywnym zakonczeniem.

Mam nadzieje, ze ta karuzela nastrojow nie wlynie jakos negatywnie na pilkarzy i dalej beda robic swoje.
Odpowiedz cytując