Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4416
Stary 29.07.2017, 03:30
Z mojej strony wielki szacun dla osób które zachowały zimną krew, nie poddały się złudnym obietnicom i spontanicznym emocjom. Które trzeźwo oceniały sytuację od początku i podejrzewały szwindel.

Można powiedzieć że po raz drugi w ciągu 12 m-cy dochodzenie i rozgłos spowodowane wnikliwością i dociekliwością i nieufnością wiślackich fanów uratowało klub od poważnych problemów lub nawet upadku.

Wasza aktywność a tym samym troska nagłośniła sprawę, może zaalarmowała oficjeli a i może i przestraszyła oszustów.

Wielkie dzięki!!!

Ave Wisła!!!
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując