Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
JarooP
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline
#
4384
28.07.2017, 21:50
Powiem szczerze niech ma ale mam nadzieje ze TS pozostanie właścicielem z bogatymi partnerami, inwestorami
JarooP
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JarooP
Znajdź inne posty napisane przez JarooP