ashkeczup napisał(a):

A proszę bardzo:
ashkeczup napisał(a):

|
Mnie chodzi tylko o to, że nie wierzycie ludziom, którzy niemalże zawsze mają sprawdzone info, bo mocna i nieskazitelna władza TS wam tak bardzo odpowiada i nie chcecie przyjąć prawdy do wiadomości...
|
A tu inny "kwiatek":
ashkeczup napisał(a):

|
No i kto? Lizodupy Janek i Miga mają znów racje? Czy TS, który oszalał z bezradności? Jeśli tylko TF zgodzi się na sprzedaż, to TS może siedzieć z boku i płakać.
|
P.S. Modem już nie jestem, ale do ignorowanych mogę dodać, co niniejszym czynię.
