Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4370
Stary 28.07.2017, 20:45
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Miga się zbłaźnił jako dziennikarz. Ponadto naraził klub na straty wizerunkowe. A jeśli dodać do tego ile kibiców Wisły miało lekką "nerwice" przez takie dęte niusy Migi to nie zal mi szmaty.

Niech spier.dala i od Wisły trzyma się z daleka.

btw
Panowie, lepiej się napić i zrelaksować dzisiaj


Dokaldnie,zamiast sie kłocic ,trzeba juz poprpstu odpuścic,sprawa sie skonczyła i to dobrym rezultatem.
Mi ulzyło, mialem czarne wizje a tu proszę,znowu wolni ,do przodu Alleluja.

P.S A dziennikarskie szmaty ,szmatami pozostaną
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując