Ogryzek napisał(a):

Miga się zbłaźnił jako dziennikarz. Ponadto naraził klub na straty wizerunkowe. A jeśli dodać do tego ile kibiców Wisły miało lekką "nerwice" przez takie dęte niusy Migi to nie zal mi szmaty.
Niech spier.dala i od Wisły trzyma się z daleka.
btw
Panowie, lepiej się napić i zrelaksować dzisiaj
|
Dokaldnie,zamiast sie kłocic ,trzeba juz poprpstu odpuścic,sprawa sie skonczyła i to dobrym rezultatem.
Mi ulzyło, mialem czarne wizje a tu proszę,znowu wolni ,do przodu Alleluja.
P.S A dziennikarskie szmaty ,szmatami pozostaną
