Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
StarBuzz
Junior Member
Od: 11.2010
Offline
#
4363
28.07.2017, 20:36
Badzcie ludzie powazni.. i nie nabijajcie juz kliknec tym pseudo dziennikarzom i innym janekxom.. Ilez mozna to czytac.
StarBuzz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do StarBuzz
Znajdź inne posty napisane przez StarBuzz