Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4361
Stary 28.07.2017, 20:30
Adasss napisał(a):Wyświetl post
No nie ma tego aż tak dużo, mi to parę minut zajęło.
No fakt, że sporo trybu warunkowego stosował.
I mam zarzuty:

- w stosunku do "Niemców" - głównie wyrażanie nadziei
- w stosunku do Migi i twitter-Janka - uznawanie ich za wiarygodnych
- w stosunku do TS - doszukiwanie się niecnych intencji, podejrzliwość
- w stosunku do ludzi podejrzliwie oceniających "Niemców" i szukających informacji ich dyskredytujących - niezdolność do przyjęcia prawdy i ślepe wspieranie TS-u (!)

Bez komentarza.
1. Zgoda
2. Janka, o Midze to akurat nic.
3. Niecnych intencji? Raczej w przypadku oddania klubu miałem na myśli ciężkie rozstanie. TS święty nie jest, niektórzy go gloryfikują.
4. Zacytuj proszę.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 28.07.2017 o godz. 22:12.
Odpowiedz cytując