Adasss napisał(a):

No nie ma tego aż tak dużo, mi to parę minut zajęło.
No fakt, że sporo trybu warunkowego stosował.
I mam zarzuty:
- w stosunku do "Niemców" - głównie wyrażanie nadziei
- w stosunku do Migi i twitter-Janka - uznawanie ich za wiarygodnych
- w stosunku do TS - doszukiwanie się niecnych intencji, podejrzliwość
- w stosunku do ludzi podejrzliwie oceniających "Niemców" i szukających informacji ich dyskredytujących - niezdolność do przyjęcia prawdy i ślepe wspieranie TS-u (!)
Bez komentarza.
|
1. Zgoda
2. Janka, o Midze to akurat nic.
3. Niecnych intencji? Raczej w przypadku oddania klubu miałem na myśli ciężkie rozstanie. TS święty nie jest, niektórzy go gloryfikują.
4. Zacytuj proszę.