7 kotów napisał(a):

A jak bedom to kolega Plankton da znać?
Kurrrr.. naprawdę musi się dużo dziać złego żeby starzy wrócili na forum. Widać że każdy śledzi na bieżąco, a nie chce na codzień się kopać z pokemonami. Dawno nie widziałem tych nicków i to w jednym temacie