|
Niektórzy są tutaj .......nięci... Jeśli ktoś uwierzył w miliony pompowane w Wisłę, to czy miał nadzieję na jej upadek, czy jeszcze szybszy powrót na szczyt? Nie widziałem tutaj postów w stylu "Oddawać Wisłę niemcom, wy psiejuchy". Wiele osób tutaj pisało, że nigdy nie zobaczymy tych 40 mln za zakup Wisły. Ok, tylko wtedy jaki był sens dyskusji? Przecież to był warunek konieczny do przejęcia przez Stechert udziałów.
|