|
Oglądałem właśnie konferencje przed meczem z Górnikiem. Najpierw naskrobałem tutaj trochę o prezencji i innych pierdołach, ale postanowiłem to wykreślić i powiem tyle - kamyczek do ogródka dla zarządu za wymianę Juszczyka na obecny skład. Jednocześnie mam nadzieję, że o tej zmianie nie zadecydowały względy kolesiostwa i gdzieś od środka, wewnątrz klubu zmiana jest na plus, ale my (jeszcze) jej nie widzimy.
|