Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4322
Stary 28.07.2017, 17:36
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Ty raczej idz schowac sie do dziury wraz z niemcami.
Ty raczej zacznij czytać moje posty, jeśli chcesz się potem do nich odnosić. Pisałem, że nie mam wystarczającej wiedzy, żeby trzymać którąkolwiek ze stron, ale też nie rozumiałem jebania od samego początku niemców. Gdyby wjechał Cupiał v2.0, to OSOBIŚCIE nie miałbym nic przeciwko.
Odpowiedz cytując