Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4312
Stary 28.07.2017, 17:09
Pytanie brzmi czy Miga kłamał o tych pogróżkach? Nawet w tym temacie widziałem jak ktoś proponował żeby dzwonić do Bernackiego. Cieszę się bardzo, że cały ten syf prawdopodobnie się skończył ale niektórzy z tutaj obecnych ewidentnie mają problemy z samokontrolą. Jeśli ktoś rzeczywiście gdzieś dzwonił to zadziałał tylko na szkodę klubu bo dał tylko pretekst żeby teraz obsmarowywać Wisłę w mediach. Jakby nie było wystarczającym problemem przypinanie Wiśle łatki klubu zarządzanego przez gangsterkę. To naprawdę nie pomaga np. w poszukiwaniach sensownego inwestora.
Ostatnio edytowane przez Arked : 28.07.2017 o godz. 17:14.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując