Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
grosz
Senior Member
Od: 05.2007
Offline
#
4310
28.07.2017, 16:51
Ci co sprzedali się niemcom, i jechali po TS wypadałoby aby w ramach rekompensaty kupili karnet i koszulki dla całej rodziny.
grosz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grosz
Znajdź inne posty napisane przez grosz