Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4309
Stary 28.07.2017, 16:51
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Ja tu nie widzę, żeby ktoś tutaj cisnął po TSie i raczej przepraszać nie ma za co. Jedyne co pozostawia sobie sporo do życzenia to ich zachowanie względem TFK (nie respektowanie umów) , bo umów się dotrzymuje.

Co do inwestora: jeżeli byłaby możliwość powrotu do pozycji hegemona w lidze dzięki inwestorowi to każdy normalny by był na to chętny. Tylko właśnie wszystko rozbija się o to, żeby inwestor był poważny. A inwestor nie był poważny. I tu należy zakończyć sprawę. Mówiąc kolokwialnie: 'gruby wałek', bo coś w nagły strach o życie włodarzy Stechert wierzyć nie zamierzam (chociaż patrząc jak się bardziej 'dresiarska' strona forum wyrażała tu o nich to kto ich tam wie?).
A insynuacje i oskrżenia jakoby TS chcialo przytulic cala kase z transakcji?
Jakiej umowy TS nie dotrzymał względem TFK? I dlaczego znowu padaja takie insynuacje?
Ostatnio edytowane przez regan : 28.07.2017 o godz. 16:53.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując