Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4306
Stary 28.07.2017, 16:37
Ja tu nie widzę, żeby ktoś tutaj cisnął po TSie i raczej przepraszać nie ma za co. Jedyne co pozostawia sobie sporo do życzenia to ich zachowanie względem TFK (nie respektowanie umów) , bo umów się dotrzymuje.

Co do inwestora: jeżeli byłaby możliwość powrotu do pozycji hegemona w lidze dzięki inwestorowi to każdy normalny by był na to chętny. Tylko właśnie wszystko rozbija się o to, żeby inwestor był poważny. A inwestor nie był poważny. I tu należy zakończyć sprawę. Mówiąc kolokwialnie: 'gruby wałek', bo coś w nagły strach o życie włodarzy Stechert wierzyć nie zamierzam (chociaż patrząc jak się bardziej 'dresiarska' strona forum wyrażała tu o nich to kto ich tam wie?).
Odpowiedz cytując