Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4287
Stary 28.07.2017, 15:21
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Dziwi, że TF tak łątwo zrezygnowała z mirażu 24 milionów (po podziale 40).
Może TS z TF zawarły jakieś nowe porozumienie.

Pewnie, gdy zorientowali się co to za kelnerzy przyszli do nich, to zdali sobie sprawę na jaką śmieszność narażają przed opinią publiczną TF. I tak już dali plamę z tymi dziwnymi oświadczeniami, które same sobie przeczyły.

Janekx89 to zbanował chyba z pół Polski. Bardzo dziwny gość, szczególnie, że mącił tutaj już przy Meresińskim, później sprzedawczyku Mace no i teraz. Sam jego sposób komunikowania się z innymi zakrawał na komunikacyjny terroryzm.

Materiału do przemyśleń jest jeszcze więcej. Zachowania dziennikarzy czy niektórych tutaj piszących pod nickami wiślackimi wołały o pomstę do nieba. O ile dla pierwszych nie widzę wytłumaczenia, tak w przypadku forumowiczów mam nadzieję, że przyczyną był młody wiek i nieznajomość dorosłych interesów.

Wydaje się, ze mamy w klubie ludzi, którym z trudem udało się zbudować coś, co może zaowocować w przyszłości. Trzeba tego pilnować i dbać, by takie mordy (ostatnio słowo klasyk), jak Mresińskie czy Losery trzymały się z daleka. O sile tego klubu niech świadczy fakt, że nawet teraz gdy jesteśmy biedni ciągle ktoś wyciąga łapy i próbuje się ogrzać w jego blasku.

Tekst o troskę najbliższych pozostawia, jako kwintesencję tego barłogu. Gość chce wyłożyć rzekomo 40 milionów PLN, robi interesy na świecie, a przestraszył się czego? Anoimowego telefonu, który rzekomo miała odebrać Pani Helga z recepcji?
Ostatnio edytowane przez Vinci : 28.07.2017 o godz. 15:27.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując