Wyświetl pojedynczy post
Virusman
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4280
Stary 28.07.2017, 15:11
Ufff... świetna informacja. Muszę przyznać, że na samym początku byłem umiarkowanie optymistyczny co do transakcji, ale jak zaczęły wychodzić różne informacje, szczególnie o dziwnych organizacjach pozarządowych, to trochę mnie to nastawiło negatywnie co do tej sprawy. Z tego co się orientuje to wielu innych Wiślaków tak miało.

Może nie jest idealnie, finansowo nawet troszkę chu***o, ale przynajmniej stabilnie. Lepsze to niż szemrani inwestorzy, którzy mogliby nas ściągnąć na dno.

Dzięki dla TSu!
ABG ABG ABG
Odpowiedz cytując