|
Ufff... świetna informacja. Muszę przyznać, że na samym początku byłem umiarkowanie optymistyczny co do transakcji, ale jak zaczęły wychodzić różne informacje, szczególnie o dziwnych organizacjach pozarządowych, to trochę mnie to nastawiło negatywnie co do tej sprawy. Z tego co się orientuje to wielu innych Wiślaków tak miało.
Może nie jest idealnie, finansowo nawet troszkę chu***o, ale przynajmniej stabilnie. Lepsze to niż szemrani inwestorzy, którzy mogliby nas ściągnąć na dno.
Dzięki dla TSu!
|