South napisał(a):

"Pozdrawiam" wszystkich kibiców cweli którzy pluli na TS . " Trzymanie się stołków ", wywieranie presji na sprzedaż, sugerowanie ze TS chce się obłowić dlatego blokuje audyt, i wiele wiele innych ....... które są na FB Wisły pod relacja z konferencji. Janekx to swoją droga powinien dostać w pysk za pewne odzywki do TS na Twitterze typu " Wy nie macie nic do gadania, wy nie jesteście strona" itd. Np i oczywiście za cała ta szopkę w która był zamieszany i która nakręcał.
Podziękowania dla Zarządu I kibiców którzy na forum rozpracowali tych pseudo inwestorów.
|
Przyłączam sie do pozdrowień. Szczególe tych idiotów na wislaportal