Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4279
Stary 28.07.2017, 15:10
South napisał(a):Wyświetl post
"Pozdrawiam" wszystkich kibiców cweli którzy pluli na TS . " Trzymanie się stołków ", wywieranie presji na sprzedaż, sugerowanie ze TS chce się obłowić dlatego blokuje audyt, i wiele wiele innych ....... które są na FB Wisły pod relacja z konferencji. Janekx to swoją droga powinien dostać w pysk za pewne odzywki do TS na Twitterze typu " Wy nie macie nic do gadania, wy nie jesteście strona" itd. Np i oczywiście za cała ta szopkę w która był zamieszany i która nakręcał.

Podziękowania dla Zarządu I kibiców którzy na forum rozpracowali tych pseudo inwestorów.
Przyłączam sie do pozdrowień. Szczególe tych idiotów na wislaportal
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując