PhantomRanger napisał(a):
TF już nic nie ma do Wisły Kraków SA. Przygoda z nimi została definitywnie zakończona. Teraz sprzedaż spółki zależy już tylko od władz TS.
PS. jade po whisky i nawale się jak szpadel
|
Teraz już tak. Ale dobrze wiemy, że przy ostatniej "ofercie" mieli co nieco do powiedzenia. I nie wierzę, żeby zrezygnowali z 24 baniek dla dobra klubu. Po prostu tej kasy musiało nie być.
PS. Ja też
