Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4277
Stary 28.07.2017, 15:05
PhantomRanger napisał(a):
TF już nic nie ma do Wisły Kraków SA. Przygoda z nimi została definitywnie zakończona. Teraz sprzedaż spółki zależy już tylko od władz TS.

PS. jade po whisky i nawale się jak szpadel
Teraz już tak. Ale dobrze wiemy, że przy ostatniej "ofercie" mieli co nieco do powiedzenia. I nie wierzę, żeby zrezygnowali z 24 baniek dla dobra klubu. Po prostu tej kasy musiało nie być.

PS. Ja też
Odpowiedz cytując