Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4276
Stary 28.07.2017, 15:03
CMSNero napisał(a):Wyświetl post
a za co niby ktos ma ja przepraszac , jest niedowalona , ona i ta nowa tlumaczka- ktora jest jeszcze bardziej niedowalona , do Juszczyka nie maja startu i chyba 99% ludzi tak mysli ...
Ja myślę, że na forum wiślackim takich tekstów rzucać nie wypada. Trochę kultury. A kibicowi przystoi jednak trochę więcej szacunku do ludzi, którzy pracują dla dobra jego klubu. Nie znam nikogo z TS, ani osób im bliskich. Jakich grzechów i błędów by jednak nie popełnili, działają na korzyść Wisły, której Ty kibicujesz. Zwłaszcza dziś, zwłaszcza w zaistniałej sytuacji należy się jednak "dziękuję za pracę", a nie obrażanie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując