szprotson napisał(a):

|
ciekawe czy Pania rzecznik teraz przeprosi jeden z drugim czy dalej beda szli w zaparte niczym Walesa
|
a za co niby ktos ma ja przepraszac , jest niedowalona , ona i ta nowa tlumaczka- ktora jest jeszcze bardziej niedowalona , do Juszczyka nie maja startu i chyba 99% ludzi tak mysli ...