Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4270
Stary 28.07.2017, 14:51
ciekawe czy Pania rzecznik teraz przeprosi jeden z drugim czy dalej beda szli w zaparte niczym Walesa

Czy to jest ten moment w ktorym TS podaje TF do sadu? byly rozkminy o dzialaniu na szkode spolki, tyle ze rozkminiano TS. A wyszlo ze TF prawie PO RAZ DRUGI sprzedał klub nie sprawdzajac nabywcy (patrz. oswiadczenie w ktorym napisane ze rozpoczał sie proces sprzedazy).
Chcialbym by TS podał TF Kable da sadu, poniewaz ucierpialo na tym dobre imie klubu i zarzadu. Reszte pomijam.

E: csm nero - przepraszac ze obrazanie i reszte pomyj która sie na nia wylala. Mowisz ze jest niedowalona...poniewaz? czym sie to objawia?
Ostatnio edytowane przez szprotson : 28.07.2017 o godz. 14:56.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując