Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4264
Stary 28.07.2017, 14:41
Dla świętego spokoju czekam jeszcze na publikację tego samego oświadczenia na stronie TFK. Edit. Już jest. Kamień z serca.

Wnioski:
1. Janexk czy jak mu tam - on nie był tylko informatorem, on był emocjonalnie zaangażowany. To jest gość, który ma osobisty uraz do TS. Kibice Wisły powinni go ignorować, a jego informacje traktować jako niewiarygodne i potencjalnie szkodliwe.

2. Miga zachował się skrajnie nieprofesjonalnie, bo nie zweryfikował informacji, które ktoś mu przekazał, to znaczy nie dochował należytej staranności w wykonywaniu swojego zawodu. Jego wiarygodność jako dziennikarza jest zerowa.

3. W dzisiejszej Wiśle bardzo podoba mi się to, że należy ona sama do siebie, zaś członkowie jej zarządu najpierw byli kibicami, a dopiero potem zostali pracownikami klubu. Doceńmy to, patrząc na Lechię, Koronę czy nawet na biedne, potrzaskane skrzypki z drugiej strony Błoń.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez crux.a : 28.07.2017 o godz. 14:44.
Odpowiedz cytując