|
Bardzo, bardzo się cieszę.
PS Ciekawe, czy informacja o tym, że wypowiedzenie pełnomocnictwa TF przez TS obwarowane było karą jest prawdziwe i czy TF dyskretnie o tym zapomni.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|