Wyszło na dobre. Saga z sprzedaza się zakończyła i miejmy nadzieję, ze Sarapata ogarnie tego inwestora majacego zwiekszyć budzet kilkanascie razy. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Teraz pozostaje pytanie, o co w tym wszystkim chodziło i kim byli ci niemcy
