Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4228
Stary 28.07.2017, 13:33
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
(...)
- obydwa obozy (zwolenników TS i zwolenników Niemców) ścierają się niczym pod Grunwaldem
(...)
A ja robię zrzuty ekranu z komentarzami obydwu stron, sam nie opowiadam się po żadnej. I jak już wszystko będzie jasne, to ci najbardziej aktywni i agresywni będą mieć trochę wstydu Na sam koniec któraś strona .......nie jak samolot o brzozę.
Znaczy się jeszcze dopuszczasz ewentualność, że na serio ktoś poważny chce kupić Wisłę? Rozumiem, że ktoś mógł tak myśleć jeszcze tydzień temu. Ale dziś?

I tu nie ma i od początku nie było obozu TS i obozu Niemców/TF. Jest tylko grupa ludzi rozsądnych i logicznie myślących (ewentualnie doświadczonych życiowo) oraz grupa tych, którzy dali się zwieść i wciąż pozostają w mylnym przekonaniu. Część osób z wymienionych grup nie rozmawia, ale napastuje tych, którzy mają inne zdanie. To wszystko.

7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Im szybciej ta ustawa o "fake news" wejdzie tym lepiej dla wszystkich.
W tym i dziennikarzy.
Ale wiesz, że to zostanie wykorzystane do cenzury i wyparcia z mediów wszystkiego, co niewygodne i niepoprawne politycznie, a nie do wprowadzenia rzetelności?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując