Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4223
Stary 28.07.2017, 12:51
Miga - jesteś żałosny.

Trzeba nie mieć wstydu, żeby w obliczu całego tego absurdalnego zachowania Niemców (czy kogokolwiek) zwalać winę na kibica Wisły.

Nie wstyd Ci?

Mam nadzieję, że to przeczytasz.

Brawo dla Towarzystwa Sportowego.
Odpowiedz cytując