|
Świetnie, że zrozumiał, tylko niech nie .......i głupot, że kibice dzwonią po Niemcach z pogróżkami. Przecież to jest ....a absurd. Brnie w to gówno, starając siebie wybielić, zamiast napisać wprost: Sorry, ....a, dałem się wrobić. Leszcz ze mnie.
Parę dni temu pisałem o tym, że nadejdzie taki dzień, że wymierzy mu ktoś liścia. Ten dzień nadchodzi z prędkością światła.
|