Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4221
Stary 28.07.2017, 12:28
Świetnie, że zrozumiał, tylko niech nie .......i głupot, że kibice dzwonią po Niemcach z pogróżkami. Przecież to jest ....a absurd. Brnie w to gówno, starając siebie wybielić, zamiast napisać wprost: Sorry, ....a, dałem się wrobić. Leszcz ze mnie.

Parę dni temu pisałem o tym, że nadejdzie taki dzień, że wymierzy mu ktoś liścia. Ten dzień nadchodzi z prędkością światła.
Odpowiedz cytując