Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4218
Stary 28.07.2017, 12:14
On mieszka w Krakowie ten pajac?

Przecież tu jest tyle ewidentnych kłamstw że aż ręce opadają.

Sam na twiterze płakał że że spotkania nici, żaden dziennikarz nie może zrobić z nim wywiadu (nie licząc 5 sekund tvp) a teraz mówi że niemcy wydali jakieś oświadczenie...

A kibice dzwoniacy do steherta to w ogóle szczyt falszu.

Mam nadzieję żeTS odbierze mu akredytację i zablokuje kartę kibica (Jeżeli taka posiada), niech oglada Wisłę w tv.
Ddf
Odpowiedz cytując