|
On mieszka w Krakowie ten pajac?
Przecież tu jest tyle ewidentnych kłamstw że aż ręce opadają.
Sam na twiterze płakał że że spotkania nici, żaden dziennikarz nie może zrobić z nim wywiadu (nie licząc 5 sekund tvp) a teraz mówi że niemcy wydali jakieś oświadczenie...
A kibice dzwoniacy do steherta to w ogóle szczyt falszu.
Mam nadzieję żeTS odbierze mu akredytację i zablokuje kartę kibica (Jeżeli taka posiada), niech oglada Wisłę w tv.
|