Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
borsuk
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
4212
28.07.2017, 11:16
TIR_DO_SŁUBIC
napisał(a):
Info zza kulis, tylko u mnie
http://captiongenerator.com/626762/Niemcy-we-Wisle
Przepraszam, ale przez kodowanie nie wyświetla polskich znaków. Mogę to poprawić.
Jest git. Można odreagować od oszołomstwa.
Do Zabrza po zwycięstwo!!!
Nejlepší černoch je BERNARD z Humpolce!
borsuk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do borsuk
Znajdź inne posty napisane przez borsuk