Wyświetl pojedynczy post
borsuk
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4212
Stary 28.07.2017, 11:16
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Info zza kulis, tylko u mnie

http://captiongenerator.com/626762/Niemcy-we-Wisle

Przepraszam, ale przez kodowanie nie wyświetla polskich znaków. Mogę to poprawić.
Jest git. Można odreagować od oszołomstwa.
Do Zabrza po zwycięstwo!!!
Nejlepší černoch je BERNARD z Humpolce!
Odpowiedz cytując