Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4204
Stary 28.07.2017, 10:27
Wisła Prokocim napisał(a):Wyświetl post
Telenowela z Niemcami w roli głównej się kończy i już zaczynają się pociski po SKWK i TS że niby dzwonili do stecherta i straszyli pracowników i przez to nic nie wyjdzie z tego przejęcia https://twitter.com/sikor1906/status/890859179929464832
Jakoś "dziennikarze" muszą teraz wyjść z twarzą i wciskać kit, ze źli kibice nie chcieli potężnego inwestora w Wiśle.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując