Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4193
Stary 28.07.2017, 09:55
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Może ktoś krótko streścić ostatnie dwa dni? pogubiłem się
ŚRODA - miało być oświadczenie Niemców, nie zostało opublikowane.
CZWARTEK - Niemcy mieli przyjechać na spotkanie. Nie przyjechali.

W międzyczasie:

- obydwa obozy (zwolenników TS i zwolenników Niemców) ścierają się niczym pod Grunwaldem. Janek, potomek Baby Wangi, wciąż wieści nadejście inwestora zza zachodniej granicy,
- we wszystkim pogubiony zdaje się być dziennikarz Miga,
- pismak Białoński robi z siebie publicznie debila wierząc w to, że konto Twitterowe naszego nowego potencjalnego inwestora jest prawdziwym kontem,

A dzisiaj jest piątek- właśnie rzekomo trwa spotkanie z Niemcami w siedzibie TF.

A ja robię zrzuty ekranu z komentarzami obydwu stron, sam nie opowiadam się po żadnej. I jak już wszystko będzie jasne, to ci najbardziej aktywni i agresywni będą mieć trochę wstydu Na sam koniec któraś strona .......nie jak samolot o brzozę.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 28.07.2017 o godz. 09:59.
Odpowiedz cytując