Pulpet napisał(a):

|
Może ktoś krótko streścić ostatnie dwa dni? pogubiłem się
|
ŚRODA - miało być oświadczenie Niemców, nie zostało opublikowane.
CZWARTEK - Niemcy mieli przyjechać na spotkanie. Nie przyjechali.
W międzyczasie:
- obydwa obozy (zwolenników TS i zwolenników Niemców) ścierają się niczym pod Grunwaldem. Janek, potomek Baby Wangi, wciąż wieści nadejście inwestora zza zachodniej granicy,
- we wszystkim pogubiony zdaje się być dziennikarz Miga,
- pismak Białoński robi z siebie publicznie debila wierząc w to, że konto Twitterowe naszego nowego potencjalnego inwestora jest prawdziwym kontem,
A dzisiaj jest piątek- właśnie rzekomo trwa spotkanie z Niemcami w siedzibie TF.
A ja robię zrzuty ekranu z komentarzami obydwu stron, sam nie opowiadam się po żadnej. I jak już wszystko będzie jasne, to ci najbardziej aktywni i agresywni będą mieć trochę wstydu

Na sam koniec któraś strona .......nie jak samolot o brzozę.