Wyświetl pojedynczy post
wislakrakow124
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4187
Stary 28.07.2017, 09:27
Bylem ciekawy jak sprawa z tym Niemcem sie rozwinie. Po tym co zobaczylem wole zeby TS pozostal wlascicielem. Lepiej powoli ale stabilnie podnosic sie z kolan. Jesli chodzi o tego "inwestora" to nie wyglada to za dobrze. Jak mozna zlozyc propozycje kupna klubu tydzien temu i wogole sie nie pokazac?
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując