|
Bylem ciekawy jak sprawa z tym Niemcem sie rozwinie. Po tym co zobaczylem wole zeby TS pozostal wlascicielem. Lepiej powoli ale stabilnie podnosic sie z kolan. Jesli chodzi o tego "inwestora" to nie wyglada to za dobrze. Jak mozna zlozyc propozycje kupna klubu tydzien temu i wogole sie nie pokazac?
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
|