Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
PitM
Member
Od: 04.2004
Skąd: Krakow
Offline
#
4177
28.07.2017, 07:45
Może być tak że TF nakręciła byle kogo kto miał złożyć ofertę, żeby przedłużyć sobie czas na szukanie inwestora. W razie czego oferta złożona mają 60 dodatkowych dni. Stad teraz głosy że inwestor szuka inwestora.
PitM
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PitM
Odwiedź stronę domową użytkownika PitM!
Znajdź inne posty napisane przez PitM