Wyświetl pojedynczy post
Guzik
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: z rozporka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4174
Stary 28.07.2017, 05:48
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Ten odcinek już się kończy, ale tak prawdę mówiąc już się nie mogę doczekać, żeby zobaczyć kto nas będzie kupował w lipcu 2018
Stawiam na Włochów którzy okażą się Albańczykami.
Jak to przeczytają tłitujący dziennikarze to najpóźniej w sobotę przed meczem będą newsy:
MM: Włosi wchodzą do gry - pełnomocnik Loosera potwierdza na forum Wisły. Dla uwiarygodnienia wpisu wstawił avatara ze zdjęciem - to nie może być fejk.

TS: Do zdementowania lub potwierdzenia

MK; Już wyjaśnione Citko zdementował

Janexk98: Chuja wiecie mam skany !
Odpowiedz cytując