7 kotów napisał(a):

Ten odcinek już się kończy, ale tak prawdę mówiąc już się nie mogę doczekać, żeby zobaczyć kto nas będzie kupował w lipcu 2018
Stawiam na Włochów którzy okażą się Albańczykami.
|
Jak to przeczytają tłitujący dziennikarze to najpóźniej w sobotę przed meczem będą newsy:
MM: Włosi wchodzą do gry - pełnomocnik Loosera potwierdza na forum Wisły. Dla uwiarygodnienia wpisu wstawił avatara ze zdjęciem - to nie może być fejk.
TS: Do zdementowania lub potwierdzenia
MK; Już wyjaśnione Citko zdementował
Janexk98: Chuja wiecie mam skany !