Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4173
Stary 28.07.2017, 00:19
Czyli sprawa jasna koniec tematu. Dzieki panowie za walke do upadlego w słusznej sprawie! Dalismy rade i zdemaskowalismy żartownisia! Za Wisle za nas TS pojdziemy az po zycia kres!
Ostatnio edytowane przez regan : 28.07.2017 o godz. 01:13.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując