|
Czyli wyjaśniło się, czemu TF nagle zmieniła oficjalne stanowisko - TS pokazał im z kim chcą ubić interes. Czekam na koniec śledztwa i mam nadzieję, że obie strony (tj. TS i TF) wystosują klarowne oświadczenia, w których wytłumaczą kim są Jorg L. i Norbert B. i czemu nie przejmą Wisły. Szczególny nacisk na oświadczenie ze strony TF, bo wyznawcy janekx'a nie dają za wygraną i cisną na ludzi TS-u (nie tu, ale choćby na TT), nie to żeby obchodziło kogoś zdanie zgrai pokemonów, ale po prostu robią smród i tego nam nie potrzeba.
|