7 kotów napisał(a):

Ten odcinek już się kończy, ale tak prawdę mówiąc już się nie mogę doczekać, żeby zobaczyć kto nas będzie kupował w lipcu 2018
Stawiam na Włochów którzy okażą się Albańczykami.
|
oczywiście ALbańczykami z Kosowa a pełnomocnikiem będzie jasnowłosy imigrant z Erytrei mówiący jedynie w języku turkmeńskim, na pieczątce będzie miał napis "Enternacional Menago Bajabongo" i wyśle tweeta Janekxowi89 ze zdjęciem walizki wypełnionej kasą.....