Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4167
Stary 27.07.2017, 23:19
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Ten odcinek już się kończy, ale tak prawdę mówiąc już się nie mogę doczekać, żeby zobaczyć kto nas będzie kupował w lipcu 2018
Stawiam na Włochów którzy okażą się Albańczykami.
oczywiście ALbańczykami z Kosowa a pełnomocnikiem będzie jasnowłosy imigrant z Erytrei mówiący jedynie w języku turkmeńskim, na pieczątce będzie miał napis "Enternacional Menago Bajabongo" i wyśle tweeta Janekxowi89 ze zdjęciem walizki wypełnionej kasą.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując