7 kotów napisał(a):

Ten odcinek już się kończy, ale tak prawdę mówiąc już się nie mogę doczekać, żeby zobaczyć kto nas będzie kupował w lipcu 2018
Stawiam na Włochów którzy okażą się Albańczykami.
|
Jest jakaś szansa, że podniosą nam budżet kilkudziesięciokrotnie?
