Temat: #12bohater
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 27.07.2017, 21:48
Fans4Club w sprawie nagród za udział w akcji #12bohater:
"Z tego co wiemy od klubu do poniedziałku zostanie wysłane wszystko, może nawet jutro."


to z facebooka, ja takiej wiadomosci nie dostalem, byc moze ktos zadal to pytanie na fans4club, mam nadzieje, ze to prawda bo ilez mozna czekac
Odpowiedz cytując