|
Fans4Club w sprawie nagród za udział w akcji #12bohater:
"Z tego co wiemy od klubu do poniedziałku zostanie wysłane wszystko, może nawet jutro."
to z facebooka, ja takiej wiadomosci nie dostalem, byc moze ktos zadal to pytanie na fans4club, mam nadzieje, ze to prawda bo ilez mozna czekac
|